poniedziałek, 28 lipca 2014

Mint Candy Apple by Essie

W standardowej szafie Essie znajdziemy dwa lakiery oscylujące wokół seledynu i mięty. Pierwszym, nieco ciemniejszym i zdecydowanie żywszym kolorem jest Turquoise&Caicos, drugim kolorem, który można określić jako typowo rozbieloną miętę jest Mint Candy Apple. Kiedy T&C dokonał swojego żywota, postanowiłam wypróbować jego jaśniejszego kolegę MCA.

Porównanie: od lewej T&C, po prawej MCATak jak już wspomniałam, Mint Candy Apple to kremowa mięta, która już od kilku sezonów jest hitem i z powodzeniem gości na naszych letnich paznokciach. Konsystencja MCA jest bardzo przyjemna w aplikacji. Jabłuszko od Essie nie bąbelkuje, nie smuży i nie robi prześwitów. Dwie warstwy dają pełne krycie w przeciwieństwie do T&C, który dawał krycie dopiero przy trzeciej warstwie. Schnięcie lakieru jest standardowe, tak samo jak jego trwałość - nie za krótko, nie za długo lecz w sam raz :) ups...mogłam wyczyścić skórki ;)

Mint Candy Apple to taki wesoły lakier, idealny na ciepłe dni. Ze względu na jego fajny odcień i łatwość w obsłudze MCA na pewno znajdzie swoje miejsce w mojej wakacyjnej kosmetyczce.

A wy jakie lakiery zabieracie ze sobą na wakacje? Dajcie znać.

Ściskam mocno
Karolina x x x

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...