poniedziałek, 23 czerwca 2014

Miss Sporty Clubbing Colours 344 i bonus

W moich zbiorach lakierowych zdecydowanie brakowało lawendowego fioletu. Okazja by to zmienić nadarzyła się podczas ostatniej akcji promocyjnej w Rossmannie, kiedy można było kupić lakiery (i nie tylko zresztą) ze zniżką -49%. Kupiłam wtedy za śmieszne pieniądze lakier Miss Sporty z serii Clubbing Colours Quick Dry w kolorze 344


Kolor 344 to średnia i raczej ciepła lawenda. Lakier jest kremowy, ale bardzo przyjemny w aplikacji. Nie smuży, a dwie warstwy dostatecznie kryją płytkę. Zaletą tego lakieru jest również dość szeroki  i spłaszczony pędzelek, za pomocą którego w dosłownie dwóch pociągnięciach pokryjemy lakierem cały paznokieć.  


Czy sam lakier Miss Sporty jest "quick dry" tego nie miałam okazji sprawdzić, bo niezmiennie przy malowaniu paznokci sięgam po top coat Golden Rose Quick Dry. Odkąd znajoma poleciła mi ten wyrób tureckiej myśli technicznej, stosuję go za każdym razem. Cudownie przyspiesza wysychanie lakieru, nadaje cudny połysk i zdecydowanie przedłuża jego trwałość. Top coat Golden Rose sam w sobie jest dość gęsty, na pewno nie można powiedzieć, że ma lejącą konsystencję. Jego aplikacja nie nastręcza problemów - top coat ładnie "rozlewa" się po paznokciu i nie tworzy nieestetycznych śladów. Myślę, że to po części zasługa szerokiego pędzelka typu "maxi brush", które wprost wielbię. Do tego GR kosztuje zaledwie 9 złotych, a więc posiada wszystkie cechy idealnego lakieru nawierzchniowego :) Czegóż można chcieć więcej. Wielbię i polecam.

Znacie?
Ściskam :)
Karolina x x x

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...