niedziela, 15 września 2013

Atramentowy Midnight Cami by Essie

Latem na moich paznokciach królowały lakiery w kolorach neonowych. Natomiast wraz z nadejściem końca ciepłych dni od razu miałam ochotę na manicure w ciemniejszych kolorach. I tak sięgnęłam po Midnight Cami firmy Essie. Lakier ten mam w swojej kolekcji od mniej więcej półtora roku i ku wielkiemu zdziwieniu nadal jest świetny. Nie zgęstniał, nie rozwarstwił się i nie stracił na swojej intensywności ani trwałości.

 W kwestii koloru Midnight Cami to atramentowy granat z lekką perłą co najlepiej widać na zdjęciach z flashem. Czasami, w zależności od światła lakier ten wpada w bardzo ciemne tony, ale właśnie ta nienachalna perła sprawia, że jego prawdziwy granatowy charakter jest nadal widoczny.

Jeśli chodzi o trwałość to Midnight Cami nie odbiega od innych lakierów Essie. Spokojnie wytrzymuje na paznokciach kilka dni. Jedyne co może się nam przytrafić to lekkie odpryskiwanie na końcówkach, ale to w głównej mierze wina moich rozwarstwiających się paznokci. Zmywanie tego lakieru jest bardzo łatwe, nic się nie marze i nie barwi skóry, co ma czasami miejsce w przypadku naprawdę ciemnych lakierów. 
Jak dla mnie bomba pod każdym względem.

A wy co nosicie na swoich paznokciach tej jesieni?

Całuję 
Karolina x x x

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...