czwartek, 14 lutego 2013

Balea Professional Tiefenreinigung Shampoo - recenzja

Po poczynionych zakupach w drogerii DM, na pierwszy ogień testów poszedł szampon oczyszczający Balea Professional. 
Szampon znajduje się w opakowaniu w kształcie tuby o pojemności 250 ml. Samo opakowanie jest estetyczne, wykonane porządnie, a otwieranie i zamykanie szamponu jest bardzo proste.
Producent podkreśla fakt, że szampon nadaje się do każdego typu włosów, nie zawiera silikonów, jest delikatny dla skalpu, ale jednocześnie bardzo skuteczny w działaniu. Jego zadaniem jest dokładne oczyszczenie włosów i skóry głowy. Dzięki formule Anti-Fett (pogromca tłuszczu :)) włosy mają być świeże, gładkie i przygotowane do dalszych zabiegów. A jak jest naprawdę?   


Producent nie kłamie. Jestem posiadaczką włosów przetłuszczających się, które myję codziennie. Od szamponu wymagam, aby był delikatny, skuteczny, nie obciążał moich włosów i przedłużał ich świeżość. No i Balea to wszystko robi.

Szampon jest przezroczysty, dość rzadki, ale łatwo go dozować i wydobyć z tuby. Na dodatek pachnie świeżo i delikatnie. Użytkowanie Balei pod prysznicem to czysta przyjemność. 
Włosy nie plączą się, "nie skrzypią", a po nałożeniu odżywki bardzo łatwo się rozczesują. Czego nie mogłam zrobić po użyciu mojego poprzedniego szamponu John Frieda Luxurious Volume (fuj, zgiń, przepadnij!). 
Dodatkową zaletą tego szamponu jest cena - 1,45 euro (ok. 6 PLN). Jedynym minusem jest dostępność.
W mojej opinii Balea Tiefenreinigung Shampoo zasługuje na maksymalną ocenę 5 / 5.3 komentarze:

  1. Ostatnio wiele dziewczyn go poleca, tylko podobno nie można używac go non stop. Trzeba sobie odpoczywac.

    OdpowiedzUsuń
  2. tak właśnie robię :) ale na początku musiałam zmyć z włosów wszystkie obciążające syfki, które zostały po moim poprzednim szamponie i odżywce. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...